X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Kişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

AnasayfaKişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

VIHYPER VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Bu gizlilik ve güvenlik sözleşmesi içeriğince vihyper.com.tr ve vihyper’a Ait internet siteleri üzerinde yer alan bilgi toplama ve dağıtma durumlarına ilişkin açıklamalar içermektedir.

vihyper, internet adresine giren tüm kullanıcıların ve kayıtlı müşterilerin IP Adreslerini LOG sistemi ile kayıt altına tutmakta olup bunları gerçekleşen sorunların giderilmesi için kullanacaktır. Sistemimizde güvenlik takibi ve aynı içeriklerin görülmesini engellemek için Cookie sistemi yer almaktadır.

MÜŞTERİLER, üyelik kayıt ekranında yer alan form içeriğinde (isim, adres, telefon, e-posta, doğum tarihi,

kimlik numarası), bunlara istinaden kişinin tüzel bir kişiliği var ise (vergi numarası, vergi dairesi) alanlarının doldurması gerekmektedir. Bu alanların doldurulması vihyper tarafından alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan hukuksal durumlarda kullanılacaktır.
vihyper kendi kuruluşları haricinde, sistem üzerinde yer alan herhangi bir müşteri bilgisini kullanmayacak, paylaşmayacak veya kesinlikle bilgilerin satışını sağlamayacaktır.

vihyper gizlilik ve güvenlik sözleşmesi gereğince yer alan ve taahhüt etmiş olduğu herhangi bir alanın dışına çıkmayacak olup, olası bir müşteri zafiyetinden ötürü ortaya çıkan bilgilerin elde edilmesi Değiştirilmesi ya da hizmetlerine müdahale edilmesi gibi durumlardan sorumlu olmayacaktır.

GÜVENLİK

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

Mevcut üyelik bilgilerinin unutulması sonucu yeni bilgilerin elde edilmesi sırasında T.C Kimlik kartınızın ön ve arka yüzünün fotoğraflanarak karşılaştırılmak üzere tarafımıza mail veya destek talebi yolu ile
Profil bilginiz içerisinde yer alan değiştirilemez alanların bulunması.
Destek talebi ile göndermiş olduğunuz bildirimlerin içeriğinin saklanması ve depolanması.
Tarafımız ile yapmış olduğunuz tüm yazışma ve konuşmaların kayıtlarının tutulması ve saklanması.
Tarafınıza gönderilen ve tarafınızdan gönderilen mail içeriklerinin saklanması.
Sitemize yapmış olduğunuz erişimin SSL sertifikası ile korunulması.
Düzenleme ve Bilgilerin Silinmesi

Müşterilerimiz sistemimiz üzerinde kayıtlı bulunan tüm kişisel ve kurumsal bilgilerini diledikleri zaman düzenleme hakkına sahiptirler. Firmamız bu bilgilerin doğruluğunu sağlamak için gerekli incelemeyi yapabilir. Ancak sistemimizde kayıtlı bulunan bireysel veya kurumsal müşterilerimizin bilgileri, ürün, hizmet veya servislerini sonlandırsalar dahi yasal zorunluluk sebebi ile kanunun zorunlu tuttuğu süre boyunca sistemimizden silinememektedir.

Zorunlu süre sonunda bireysel veya kurumsal müşterilerimiz bilgilerinin silinmesini talep edebilirler. Bunun için info@vihyper.com.tr adresine durumu bildiren e-posta gönderilmesi gerekmektedir.

Online ödeme ile yapılan ödemeler için müşterilerin kredi kartı bilgileri tarafımızca depolanmamakta olup hiçbir bilgisine erişilememektedir.


Powered by WISECP
Top